Tradiční výrobce kachlových kmen z Ruska hledá nové partnery

Tradiční výrobce kachlových kmen z Ruska hledá nové partnery

Tradiční výrobce kachlových kamen z Ruska hledá partnery v Čechách a na Slovensku. Společnost KimrPech (КимрПечь) již řadu let úspěšně spolupracuje s evropskými partnery a ráda by mezi ně přidala i firmy z České republiky a Slovenska.

Tradiční výrobce kachlových kamen z Ruska hledá partnery v Čechách a na Slovensku. Společnost KimrPech (КимрПечь) již řadu let úspěšně spolupracuje s evropskými partnery a ráda by mezi ně přidala i firmy z České republiky a Slovenska. Společnost KimrPech je otevřena všem formám spolupráce od imoprtérů, distributorů, obchodních zástupců až po standardní obchodní vztah založený na dodávkách zboží.

V současné chvíli proto Skmyill Consulting vyhledává potenciální partnery, kteří by měli zájem o podrobné informace a náledné jednání přímo s výrobcem. Naše společnsot je připravena zajistit kompletní asistenci při vedení jednání. Stejně tek jsme pro KimrPech připravili kompletní transportní logistiku, celní procedury atd.

Veškeré informace o sortimentu je možné najít na webu společnosti http://kimrpech.ru (v ruském jazyce) nebo v přiloženém souboru v jazyce anglickém.

 

V případě zájmu nás prosím kontaktujte: eMail: milsky@skymill-consulting.cz, Mob.: +420 603 198 020 (Viber / WhatsApp / Telegram).

Příloha ke stažení
Vloženo Od