Kontakt - spojte se s námi

Ozvěte se nám přes e-mail nebo telefon. Spojit se můžeme i přes WhatsApp, Viber, Signal a Telegram. Provedeme analýzu vaší poptávky a ozveme se zpět s detaily nebo návrhem schůzky. Analýzu vašeho obchodního případu provedeme bezplatně. Bude pouze na vás, zda našich služeb využijete.

 

Skymill Consulting s.r.o.

U Hřiště 264/10
360 17 Karlovy Vary

IČO: 06425372
DIČ: CZ06425372

Společnost vedená u Krajského soudu v Plzni, spisová značka C 35154

Petr Milský

Founder & CEO

Vystudoval Vysokou školu ekonomickou v Praze. Mezinárodnímu obchodu se věnuje více než 20 let. Začínal jako manager cestovní kanceláře akciové společnosti Imperial Karlovy Vary, kde později působil jako ředitel Sales & Marketing. V roce 2011 získal ocenění „Manažer Karlovarského kraje”. Profesionálně se věnoval mezinárodnímu managementu, marketingu v mezinárodním prostředí, mezinárodním finančním operacím, analýze a přípravě exportních a importních obchodních případů. Díky předchozím zkušenostem a znalosti světových jazyků se perfektně orientuje na východních trzích (zejména Ruska, Ukrajiny, Kazacchstánu, Běloruska a dalších zemí SNS) a může tak se svou společností Skymill Consulting pomáhat firmám expandovat do zahraničí a navazovat efektivní partnerství vedoucí k rozvoji jejich podnikání. 

Kontaktní informace

Rádi se seznámíme s vaším obchodním případem a poptávkou po telefonu nebo e-mailu. Kontaktovat nás můžete také přes WhatsApp, Viber, Signal a Telegram.

 

info@skymill-consulting.cz
+420 603 198 020

Na trhu se vyznáme a máme přehled.
Podívejte se, jaké služby nabízíme a s čím vám můžeme pomoci.
Zjistit více o službách